01
lis
2012

Nowa, "stara" cena strony mini

czytaj więcej
01
paź
2012

Nowa usługa - PSD => HTML

czytaj więcej

O Nas

Od przeszło 10 lat zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem stron internetowych, systemów cms, sklepów internetowych oraz utrzymywaniem i zarządzaniem istniejącymi serwisami www.

Wciąż rozwijany autorski system zarządzania treścią sprawia, że nawet początkujący użytkownicy komputera są w stanie zarządzać treścią strony. Dzięki temu na Państwa stronie będą zawsze aktualne informacje, artykuły, zdjęcia.

Dodatkowo naszą ofertę rozszerzyliśmy o grafikę reklamową (logotypy, bannery, ulotki, wizytówki, plakaty, itp.). Wykonujemy również różnego rodzaju prezentacje multimedialne.

Zapewniamy obsługę i doradztwo w zakresie utrzymania serwerów www (hosting), wyboru i rejestracji domen internetowych oraz tworzenia i zarządzania własną pocztą e-mail.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Po gruntownej analizie, nasz zespół dba o to aby jakość naszych produktów była najwyższa zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie, ze zdwojoną siłą wkraczamy na rynek i jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania, a nasze projekty są na tyle dopracowane aby zadowolić najbardziej wybrednych klientów.

Państwa sukces jest naszym sukcesem!